Zimní výbava

Autodoplňky vhodné pro zimní sezónu. 

Nigrin Odmrazovač zámků dveří 2x50ml
Nigrin Odmrazovač zámků dveří, 2x50ml, spolehlivě odmrazuje zamrzlé zámky dveří až do - 50 ° C. Nechte působit pár vteřin. Balení obsahuje dvě tuby přípravku.
82 Kč 83,00 Kč
Nigrin Sprej na odmrazování, 400ml, účinně rozpouští led na všech sklech
Nigrin Sprej na odmrazování, 400ml, účinně rozpouští led na všech sklech. Zabraňuje opětovnému zamražení skel. Je účinný až do -20 ° C. Sprej na jednoduché a beznámahové odstraňování námrazy z oken automobilů bez nutnosti mechanického odstraňování škrabkou.Návod: Nasjkôr zameťte sníh z povrchu pokud je to nutné. Nanestesprejom tekutinu na zamrzlé místa. Nechte chvíli působit. Rozpuštěnou vodu a jemné kousky ledu setřete stěrkou. Sprej používejte pouze v případě silné námrazy.Pozor: extrémně hořlavé. Láhev je pod tlakem, nevystavujte přímému světlu či ohni. Udržujte v teplotě do 50 ° C
92 Kč 94,00 Kč
Škrabka s pevnou rukojetí
Plastová škrabka s pevnou rukojetí určená k očištění oken a skel automobilu. Používá se k odstranění ledu a námrazy z oken vozidla. Škrabka na led je skvělý doplněk do automobilu v zimních měsících.
48 Kč 46,00 Kč
CARLSON uvolňovač skrutek s mrazivým efektem 400ml - aerosol
Přípravek je určen k uvolňování zatuhlých a zkorodovaných kovových částí strojů, trubek a plechů. Využívá efektu šokového zmrazení, kdy dochází k ochlazení podkladu na teplotu cca -40 °C a tím ke vzniku mikrotrhlin ve vrstvě rzi, kterou přípravek rychle proniká. Uvolněné součástky zůstávají oddělené, namazané a chráněné před další korozí.
154 Kč
CARLSON rozmrazovač skel 400 ml -aerosol
Rychlý a účinný přípravek na odstraňování námrazy z vnější strany skel. Na skle zanechává ochranný film, který zajišťuje preventivní ochranu před tvorbou námrazy. Nepoškozuje kov, plast, gumové těsnění ani lak.
82 Kč
back to top