WOODY DŘEVO Skříň šatní šněrovací kluk

Oblíbené dřevěné hračky pro malé děti - WOODY Skříň šatní šněrovací kluk Děti mají možnost si dle vlastní fantazie oblékat a měnit postavičku chlapečka. Rozvíjí schopnost logického myšlení, vývoj fantazie a jemné motoriky. Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Rozměr balení (š v h): 18,5 x 23,5 x 2,5cm Balení obsahuje: "oblečky" 6ks tkaničky 4ks Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.
Kód: DS39694364
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
189,00 Kč
Oblíbené dřevěné hračky pro malé děti - WOODY Skříň šatní šněrovací kluk
Děti mají možnost si dle vlastní fantazie oblékat a měnit postavičku chlapečka. Rozvíjí schopnost logického myšlení, vývoj fantazie a jemné motoriky.

Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS".

Rozměr balení (š v h): 18,5 x 23,5 x 2,5cm
Balení obsahuje: "oblečky" 6ks
tkaničky 4ks

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.
back to top