WOODY DŘEVO Puzzle vkládací písmena na desce *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

*** Dítě vkládá písmena do správných výseků. Vhodné pro předškoláky. Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky. Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Obsahuje: 26 dílků. Rozměr desky: 30 x 30 x 1,8 cm. Věk: 3+
Kód: DS90268596
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
279,00 Kč
***
Dítě vkládá písmena do správných výseků. Vhodné pro předškoláky.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení.
Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS".

Obsahuje: 26 dílků.

Rozměr desky: 30 x 30 x 1,8 cm.

Věk: 3+
back to top