VISTA SEVA KLASIK Dvojka polytechnická STAVEBNICE 366 dílků

Stavebnice Seva Klasik - Dvojka. Stavebnice Seva Klasik Dvojka je variabilní polytechnická skládačka, ze které mohou děti postavit stavby i výtvory dle vlastní fantazie. Složit z této stavebnice mohou děti třeba letadlo, větrný mlýn nebo jeřáb. Princip stavění je velice jednoduchý, volně kombinovatelný a lehce pochopitelný. Stavebnici je možné kombinovat se všemi ostatními typy stavebnic SEVA. Ryze česká stavebnice. Všechny hračky a stavebnice značky Seva jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a s ohledem na to, že si se stavebnicemi budou hrát naše/vaše děti. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Rozměry balení (š v h): 35 x 33 x 8m Materiál: plast Počet dílků: 366 Vyrobeno v Česku. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 4let
Kód: DS12246119
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
919,00 Kč
Stavebnice Seva Klasik - Dvojka.

Stavebnice Seva Klasik Dvojka je variabilní polytechnická skládačka, ze které mohou děti postavit stavby i výtvory dle vlastní fantazie. Složit z této stavebnice mohou děti třeba letadlo, větrný mlýn nebo
jeřáb. Princip stavění je velice jednoduchý, volně kombinovatelný a lehce pochopitelný. Stavebnici je možné kombinovat se všemi ostatními typy stavebnic SEVA.

Ryze česká stavebnice. Všechny hračky a stavebnice značky Seva jsou vyrobeny v České republice! Jsou vyráběny poctivě a s ohledem na to, že si se stavebnicemi budou hrát naše/vaše děti.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována.

Rozměry balení (š v h): 35 x 33 x 8m
Materiál: plast
Počet dílků: 366
Vyrobeno v Česku.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4let
back to top