SIKU Mercedes-Benz autíčko kovové ikonické set 3ks dárkové balení

SIKU 0701 Limitovaná sada tří ikonických autíček značky Mercedes-Benz. Mercedes Benz 300 SL v nádherném modrém provedení je legendou z padesátých let. Nyní můžete mít tuto legendu doma, jako kvalitní kovový model s jemnými detaily, otevíracími dveřmi a gumovými pneumatikami. Mercedes SLS-AMG ve žlutém provedení je detailně propracovaný model s otevíracími dveřmi, který ocení nejen děti, ale i sběratelé. Mercedes Benz SLR-McLaren v červeném provedení je neobyčejný kovový model neobyčejného auta s nahoru vyklápěcími dveřmi, za kterým se ohlédne každý automobilový fanda. Kvalitní propracování modelu v je zajištěno německým výrobcem Siku. Model je vyroben z kovu a doplněn plastovými díly. Autíčka jsou balena v exkluzivní krabičce s průhledným oknem. Siku modely jsou kovové napodobeniny aut, zemědělských a pracovních strojů, které vynikají precizním zpracováním. Rozměry balení (š v h): 17 × 10 × 5,5cm Rozměry autíček (d): cca 8,5cm Materiál: kov + plastové části Měřítko: 1:87 Obsah balení: osobní automobil 3ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let
Kód: DS25444117
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 4-5 dnů
499,00 Kč
SIKU 0701

Limitovaná sada tří ikonických autíček značky Mercedes-Benz. Mercedes Benz 300 SL v nádherném modrém provedení je legendou z padesátých let. Nyní můžete mít tuto legendu doma, jako kvalitní kovový
model s jemnými detaily, otevíracími dveřmi a gumovými pneumatikami. Mercedes SLS-AMG ve žlutém provedení je detailně propracovaný model s otevíracími dveřmi, který ocení nejen děti, ale i sběratelé.
Mercedes Benz SLR-McLaren v červeném provedení je neobyčejný kovový model neobyčejného auta s nahoru vyklápěcími dveřmi, za kterým se ohlédne každý automobilový fanda.

Kvalitní propracování modelu v je zajištěno německým výrobcem Siku. Model je vyroben z kovu a doplněn plastovými díly. Autíčka jsou balena v exkluzivní krabičce s průhledným oknem.

Siku modely jsou kovové napodobeniny aut, zemědělských a pracovních strojů, které vynikají precizním zpracováním.

Rozměry balení (š v h): 17 × 10 × 5,5cm
Rozměry autíček (d): cca 8,5cm
Materiál: kov + plastové části
Měřítko: 1:87
Obsah balení: osobní automobil 3ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let
back to top