RC Auto off-road džíp 1:18 na vysílačku 2,4GHz na baterie 2 druhy

Odolné plastové sportovní RC auto na velkých kolech, na dálkové ovládání, které zvládne i náročnější terén. Hračka ve dvou variantách provedení, na baterie. Terénní autko na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a vzrušení z řízení auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné. Toto vozidlo jezdí na kmitočtu 2,4GHz. U aut s touto frekvencí již nemusíte mít obavy, že by se prolínaly signály z více ovladačů. Frekvence 2,4GHz vám totiž umožní souběžnou jízdu až desíti aut, což se jistě hodí např. při pořádání závodů s kamarádem. Rozměry balení (š v h): 30 x 19 x 17cm Rozměry dětské hračky (š v h): 22 x 15 x 12cm Materiál: plast Max. rychlost: 12km/hod. Měřítko: 1:18 Baterie DO: 2x1,5V AA (nejsou součástí) Baterie AUTO: Battery pack 4,8V (USB dobíjení) Varianty provedení: oranžová, červená Obsah balení: automobil, dálkové ovládání Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Kód: DS53646997
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
789,00 Kč
Odolné plastové sportovní RC auto na velkých kolech, na dálkové ovládání, které zvládne i náročnější terén. Hračka ve dvou variantách provedení, na baterie.

Terénní autko na dálkové ovládání, pro všechny malé závodníky, kteří milují dobrodružství. Radio control model (RC) - Auto rádiem řízené. Auto na dálkové ovládání musí mít doma každý kluk! Je to dobrodružství a
vzrušení z řízení
auta, které je ale naprosto bezpečné a zdraví neškodné.

Toto vozidlo jezdí na kmitočtu 2,4GHz. U aut s touto frekvencí již nemusíte mít obavy, že by se prolínaly signály z více ovladačů. Frekvence 2,4GHz vám totiž umožní souběžnou jízdu až desíti aut, což se jistě hodí např.
při pořádání
závodů s kamarádem.

Rozměry balení (š v h): 30 x 19 x 17cm
Rozměry dětské hračky (š v h): 22 x 15 x 12cm
Materiál: plast
Max. rychlost: 12km/hod.
Měřítko: 1:18
Baterie DO: 2x1,5V AA (nejsou součástí)
Baterie AUTO: Battery pack 4,8V (USB dobíjení)
Varianty provedení: oranžová, červená
Obsah balení: automobil, dálkové ovládání
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
back to top