Propagační materiály

Propagační materiály Belisima - katalog 2020 balení 100 ks - dle obrázku
Propagační materiály Belisima 2020. Propagace se stala nepostradatelnou součástí podnikání. Pro Vás i Vaše zákazníky máme proto sadu 100 kusů propagačních letáků značky Belisima. Na fotmátu A4 o 8-mi stranách najdete produkty, které tato značka nabízí - zavinovačky, povlečení, mantinely, deky. Přibalte svým zákazníkům k objednávce i tento leták, který si doma mohou v klidu prohlédnout a vše budou mít od této značky pohromadě.
6 Kč
Propagační materiály Toyz - katalog 2020 balení 100 ks - dle obrázku
Propagační materiály Toyz 2020. Propagace se stala nepostradatelnou součástí podnikání. Pro Vás i Vaše zákazníky máme proto sadu 100 kusů propagačních letáků značky Toyz. Na formátu A4 o 8-mi stranách najdete produkty, které tato značka nabízí – odrážedla, chodítka, elektrické vozítka, tříkolky, první kola - odrážedla. Přibalte svým zákazníkům k objednávce i tento leták, který si doma mohou v klidu prohlédnout a vše budou mít od této značky pohromadě.
6 Kč
Propagační materiály PlayTo - katalog 2020 balení 100 ks - dle obrázku
Propagační materiály PlayTo 2020. Propagace se stala nepostradatelnou součástí podnikání. Pro Vás i Vaše zákazníky máme proto sadu 100 kusů propagačních letáčků značky Play To. Na formátu A4 o 8-mi stranách najdete produkty, které tato značka nabízí -košík pro panenky, postýlku pro panenky, kočárky pro panenky, houpací hračky, panenky. Přibalte svým zákazníkům k objednávce i tento leták, který si doma mohou v klidu prohlédnout a vše budou mít od této značky pohromadě.
6 Kč
Propagační materiály New Baby – katalog 2020 balení 25 ks - dle obrázku
Propagační materiály New Baby 2020. Propagace se stala nepostradatelnou součástí podnikání. Pro Vás i Vaše zákazníky máme proto sadu 25 kusů propagačních letáčků značky New Baby 2020. Na formátu A4 o 68-mi stranách naleznete produkty, které tato značka nabízí - zavinovačky, dětské oblečení, body s potiskem, fusáky, kojící polštáře, poporodní pásy, postýlky, kočárky pro panenky a další. Přibalte svým zákazníkům k objednávce i tento leták, který si doma mohou v klidu prohlédnout a vše budou mít od této značky pohromadě.
118 Kč
back to top