PROFIBABY Céčka různé barvy a tvary set 150ks v sáčku

Slavná hitovka maminek a teď se vrací i našim dětem - barevná céčka různých barev a tvarů - cca 150ks v sáčku. Využijí je na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také hraje zábavná hra „čára“, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních. Céčka jsou již takovou klasikou, že je najdete dokonce i ve sbírce Národního Muzea. Vzhledem k tomu, že se jedná o český výrobek, je kvalita zpracování garantována. Rozměry balení (š v h): 11 x 14 x 3cm Rozměry dětské hračky (d): 1,5 - 2,5cm Materiál: plast Přibližný počet céček v balení: 150 Počet céček v balení je pouze orientační, může se nepatrně lišit. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky.
Kód: DS70469042
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
39,00 Kč
Slavná hitovka maminek a teď se vrací i našim dětem - barevná céčka různých barev a tvarů - cca 150ks v sáčku.

Využijí je na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také hraje zábavná hra „čára“, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních.

Céčka jsou již takovou klasikou, že je najdete dokonce i ve sbírce Národního Muzea. Vzhledem k tomu, že se jedná o český výrobek, je kvalita zpracování garantována.

Rozměry balení (š v h): 11 x 14 x 3cm
Rozměry dětské hračky (d): 1,5 - 2,5cm
Materiál: plast
Přibližný počet céček v balení: 150
Počet céček v balení je pouze orientační, může se nepatrně lišit.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky.
back to top