Pokladničky

DŘEVO Pokladnička KRTEK domeček *DŘEVĚNÉ HRAČKY*
Krásná dřevěná pokladnička s Krtečkem. Pokladnička má ve spodní části gumovou zátku. Šetřte s Krtečkem! Kasička je balení v krásném sáčku s mašličkou a v krabičce. Pokladničky mají krásný vzhled, dětem se budou líbit, a navíc je naučí šetřit peníze. Děti si rády střádají do pokladničky třeba na svou oblíbenou hračku. Rozměry balení (š v h): 10 x 16 x 6,5 cm Rozměry dětské pokladničky (š v h): 13 x 9 x 5 cm Materiál: dřevo Hračka je vhodná pro děti od 4 let Cena je uvedena za 1 balení dětské pokladničky -jšv-
189 Kč
SMĚR Pokladnička (kasička) Slon plastová 2 barvy
Plastová kasička z plastu v podobě slona pro malé šetřílky v různých barevných variantách. Pokladničky mají krásný vzhled, dětem se budou líbit, a navíc je naučí šetřit peníze. Děti si rády střádají do pokladničky třeba na svou oblíbenou hračku. * materiál: plast * velikost: 13cm * barvy: aktuálně pouze tmavě modrá Český výrobek. Hračka vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus. Pokud máte zájem o konkrétní druh, nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
43 Kč
SMĚR Pokladnička (kasička) míč TANGO plastová modrá
Pokladnička (kasička) - Míč TANGO v modré barvě. Pokladničky mají krásný vzhled, dětem se budou líbit, a navíc je naučí šetřit peníze. Kasička míč TANGO, velikost 11cm * dostupné barvy: modrá * materiál: plast Hračka vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.
47 Kč
SMĚR Pokladnička (kasička) prasátko plastová 2 barvy
Dětská kasička z plastu v podobě prasátka pro malé šetřílky. Pokladničky mají krásný vzhled, dětem se budou líbit, a navíc je naučí šetřit peníze. - rozměr: 11 x 6 x 6cm - materiál: plast - dostupné barvy: tmavě zelená,červená Český výrobek Hračka vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus.
43 Kč
SMĚR Pokladnička Muchomůrka plastová kasička
Dětská pokladnička (kasička) - Muchomůrka. Plastová pokladnička v podobě červené muchomůrky s odnímatelným kloboukem. Pokladničky mají krásný vzhled, dětem se budou líbit, a navíc je naučí šetřit peníze. Děti si rády střádají do pokladničky třeba na svou oblíbenou hračku. Rozměry dětské hračky (v): 12cm Matariál: plast Hračka vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus.
62 Kč
KRTEK Pokladnička Krteček 15cm set kasička se zámkem a klíčky kov
Krásná hranatá plechová kasička s motivem Krtečka a jeho kamarádů. Baleno v sáčku. Pokladničky mají krásný vzhled, dětem se budou líbit, a navíc je naučí šetřit peníze. Děti si rády střádají do pokladničky třeba na svou oblíbenou hračku. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956. Rozměry balení (š v): 17 x 23cm Rozměry dětské hračky (š v h): 11 x 15 x 11cm Materiál: kov Obsah balení: kasička, zámek, klíček 2ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let
129 Kč 134,00 Kč
Dětská pokladnička barevná prasátko 17cm různé barvy
Veselá barevná pokladnička pro děti, z plastu, v klasickém tvaru prasátka, v osmi barevných variantách. Pokladničky mají krásný vzhled, dětem se budou líbit, a navíc je naučí šetřit peníze. Děti si rády střádají do pokladničky třeba na svou oblíbenou hračku. Rozměry dětské hračky (d): 17cm Materiál: plast Barevné varianty: světle zelená, zelená, červená, žlutá, fialová, modrá, oranžová, růžová Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
59 Kč
Pokladnička dětská pejsek 14x15x8cm set se zámkem a 2 klíčky různé barvy kov
Originální plechová reliéfní pokladnička ve tvaru psí hlavy, ve třech barevných variantách, s uzamykáním na zámek, pro všechny malé šetřílky. Pokladničky mají krásný vzhled, dětem se budou líbit, a navíc je naučí šetřit peníze. Děti si rády střádají do pokladničky třeba na svou oblíbenou hračku. Rozměry dětské hračky (š v h): 14 x 15 x 7,5cm Materiál: kov Barevné varianty: růžová, modrá, bílá Obsah balení: kasička, klíček 2ks, zámek Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
139 Kč
back to top