PL Panenka miminko v ručníku s kapucí 22cm zvířátko 3 druhy

Krásná roztomilá kloubová panenka - miminko s tvrdým tělíčkem, ve slušivé dečce s kapucí ve tvaru hlavičky zvířátka, ve třech variantách provedení, pro všechny malé maminky. Skvělá pomůcka pro děti, které se nerady umývají. Hrou, při které budou panenku koupat samy, zjistí, že to není nic strašného :-) Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Rozměry dětské hračky (v): 22cm Materiál: plast, textil Varianty provedení: růžová, zelená, hnědá Obsah balení: panenka v kalhotkách, ručník Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Kód: DS66427542
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
309,00 Kč
Krásná roztomilá kloubová panenka - miminko s tvrdým tělíčkem, ve slušivé dečce s kapucí ve tvaru hlavičky zvířátka, ve třech variantách provedení, pro všechny malé maminky.

Skvělá pomůcka pro děti, které se nerady umývají. Hrou, při které budou panenku koupat samy, zjistí, že to není nic strašného :-)

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je
dárek,
který udělá radost
každé malé slečně, princezně nebo mamince.

Rozměry dětské hračky (v): 22cm
Materiál: plast, textil
Varianty provedení: růžová, zelená, hnědá
Obsah balení: panenka v kalhotkách, ručník

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
back to top