PL Baby kytara dětská barevná 22cm se zvířátky na baterie Světlo Zvuk plast

Veselá pestrobarevná rocková kytara z plastu, ve dvou barevných variantách, pro ty nejmenší hudebníky. 3 funkční tlačítka se zvuky zvířátek, tlačítko pro volbu zvuku, tlačítko pro zesílení / zeslabení zvuku, 3 tlačítka pro volbu zvukových efektů. Hračka se světlem a zvukem, na baterie. Baleno volně. Každé dítě miluje zvuky, a tato kytara mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje jsou hračky, které pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte. Veďte děti k hudbě už odmalička! Hračky pro nejmenší děti mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Rozměry dětské hračky (d š): 22 x 12cm Materiál: plast Baterie: 3x 1,5V AA (nejsou součástí) Barevné varianty: žlutá, modrá Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 2 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Kód: DS79240902
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
259,00 Kč
Veselá pestrobarevná rocková kytara z plastu, ve dvou barevných variantách, pro ty nejmenší hudebníky. 3 funkční tlačítka se zvuky zvířátek, tlačítko pro volbu zvuku, tlačítko pro zesílení / zeslabení zvuku, 3
tlačítka pro volbu zvukových efektů. Hračka se světlem a zvukem, na baterie. Baleno volně.

Každé dítě miluje zvuky, a tato kytara mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje jsou hračky, které pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte. Veďte děti k hudbě už odmalička!

Hračky pro nejmenší děti mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Rozměry dětské hračky (d š): 22 x 12cm
Materiál: plast
Baterie: 3x 1,5V AA (nejsou součástí)
Barevné varianty: žlutá, modrá
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
back to top