PEG PÉREGO Baby motorka FLOWER PRINCESS 6V Elektrické vozítko

*** PEG PÉREGO FLOWER PRINCESS 50W 6V - IGED0923 Zahraj si na skutečného motocyklistu! Dívčí sny se mohou změnit ve skutečnost s tříkolkou Flower Princess. Je navržena pro moderní a odvážné princezny od 2 let. Tříkolka je vhodná pro provoz na zpevněném, rovném povrchu. Jednorychlostní, snadno ovladatelná pedálem na pravou nohu. Akcelerátor a brzda je v jednom pedálu. Stlačením pedálu se rozjíždí, uvolněním automaticky brzdí. Tříkolka vybavená předními LED světly, klaksonem, startovacím tlačítkem se zvukem motoru, tlačítkem ozvučení se 3 melodiemi, MP3 zásuvkou a indikací nabití baterie. Tříkolka je vybavena baterií 6V/4,5 Ah a nabíječkou. Nabíjení se provádí zasunutím konektoru nabíječky do zdířky v prostoru baterie pod sedadlem. Specifikace: Tříkolka je vybavená předními LED světly. Klaksonem. Startovacím tlačítkem se zvukem motoru. Tlačítkem ozvučení se 3 melodiemi. MP3 zásuvkou a indikací nabití baterie. 1 motor – výkon 50W. Rychlost cca 3,9 km/hod. Max. nosnost 25 kg. Rozměry přibližně: d/v/š 93×69×60 cm. Váha cca 8 kg. Vhodné pro děti od 2 let.
Kód: DS40800260
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
5 223,00 Kč
***
PEG PÉREGO FLOWER PRINCESS 50W 6V - IGED0923

Zahraj si na skutečného motocyklistu!

Dívčí sny se mohou změnit ve skutečnost s tříkolkou Flower Princess. Je navržena pro moderní a odvážné princezny od 2 let.

Tříkolka je vhodná pro provoz na zpevněném, rovném povrchu. Jednorychlostní, snadno ovladatelná pedálem na pravou nohu. Akcelerátor a brzda je v jednom pedálu. Stlačením
pedálu se rozjíždí, uvolněním automaticky brzdí. Tříkolka vybavená předními LED světly, klaksonem, startovacím tlačítkem se zvukem motoru, tlačítkem ozvučení se 3 melodiemi, MP3
zásuvkou a indikací nabití baterie. Tříkolka je vybavena baterií 6V/4,5 Ah a nabíječkou. Nabíjení se provádí zasunutím konektoru nabíječky do zdířky v prostoru baterie pod sedadlem.

Specifikace:
Tříkolka je vybavená předními LED světly.
Klaksonem.
Startovacím tlačítkem se zvukem motoru.
Tlačítkem ozvučení se 3 melodiemi.
MP3 zásuvkou a indikací nabití baterie.
1 motor – výkon 50W.
Rychlost cca 3,9 km/hod.
Max. nosnost 25 kg.
Rozměry přibližně: d/v/š 93×69×60 cm.
Váha cca 8 kg.
Vhodné pro děti od 2 let.
back to top