Panenka 30cm set trendy maminka s miminkem a doplňky 2 druhy plast

Pěkný herní set s panenkou, miminkem kojencem a spoustou dalších doplňků, ve dvou barevných provedeních, pro všechny malé maminky. Baleno v krabici. Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Rozměry balení (š v h): 16,5 x 32 x 5,5cm Rozměry panenky (v): 30cm Materiál: plast, textil Barevné varianty (sukně): růžová, modrá Obsah balení: panenka, miminko, autosedačka, vanička, váha, jídelní miska, lahvička, příbory, hrkávka Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Kód: DS79490175
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
357,00 Kč
Pěkný herní set s panenkou, miminkem kojencem a spoustou dalších doplňků, ve dvou barevných provedeních, pro všechny malé maminky. Baleno v krabici.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek,
který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince.

Rozměry balení (š v h): 16,5 x 32 x 5,5cm
Rozměry panenky (v): 30cm
Materiál: plast, textil
Barevné varianty (sukně): růžová, modrá
Obsah balení: panenka, miminko, autosedačka, vanička, váha, jídelní miska, lahvička, příbory, hrkávka

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
back to top