Panenka 30cm herní set s jednorožcem a kadeřnickými doplňky 2 druhy

Půvabná, trendy panenka ve stylových, krátkých šatech, ve dvou variantách provedení. Balení obsahuje také kadeřnické doplňky a gumového jednorožce. Baleno v krabici. Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Rozměry balení (š v h): 16,5 x 32 x 5,5cm Rozměry dětské hračky (š v): 6 x 30cm Materiál: plast, textil, guma Varianty provedení (šaty): žlutá, růžová Obsah balení: panenka, hřebínek 2ks, fén, příčesek, jednorožec Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Kód: DS82205274
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
357,00 Kč
Půvabná, trendy panenka ve stylových, krátkých šatech, ve dvou variantách provedení. Balení obsahuje také kadeřnické doplňky a gumového jednorožce. Baleno v krabici.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který
udělá
radost každé malé slečně, princezně nebo mamince.

Rozměry balení (š v h): 16,5 x 32 x 5,5cm
Rozměry dětské hračky (š v): 6 x 30cm
Materiál: plast, textil, guma
Varianty provedení (šaty): žlutá, růžová
Obsah balení: panenka, hřebínek 2ks, fén, příčesek, jednorožec

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
back to top