Mojo Animal Planet Panter černý

Rozměry: 14x3x5,5 cm Věk: 3+
Kód: DS32820649
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
150,00 Kč
Panther (také obyčejně známý jako černý panter) je člen velkýck kočkovitých šelem v Asii, Africe a Americe. Panther není sam o sobě odlišným druhem, nýbrž obecným názvem, který odkazuje na jakoukoliv černou kočkovitou šelmu z rodiny velkých koškovutých šelem. především leopardů a jaguárů. Panther je nepolapitelné a mocné zvíře, které se dobře přizpůsobilo různým biotopům po celém světě a je známo, že je jedním z nejsilnějších lezců z šelem.


Společnost Mojo se od r.2009 zabývá designem a výrobou vysoce kvalitních modelů pro hru i sběratelství. Posláním firmy je vytvořit modely s nejlepší kvalitou na trhu. Od r. 2012 firma zahájila spolupráce s televizním kanálem Discovery Animal Planet. Kombinace vysoce profilované a mezinárodně uznávané značky spolu se špičkovými modely zvířat se ukázala jako nesmírně úspěšná. Nyní je sortiment značky Animal Planet k dispozici ve více než 30 zemích.


Slovo Mojo doslova znamená „vnitřní magie". Cílem firmy je probudit tuto vnitřní magii ve všech, odhalit dítě, které leží uvnitř nás všech. Konečným cílem firmy je vytváření modelů, které inspirují představivost, podporují pozitivní roli a vychovávají a zároveň zvyšují povědomí o tomto krásném světě, ve kterém žijeme.


Značka Animal Planet se každoročně snaží vylepšovat, rozšiřovat a rozvíjet svůj sortiment postav. Modely jsou navrženy tak, aby potěšily děti i sběratele tím, že budou procházet linií mezi realismem a estetikou.


Bezpečnost dětí je pro značku Animal Toys nesmírně důležitá. Každé zvíře je před uvedením na trh přísně testováno a musí splňovat všechny současné celosvětové bezpečnostní standardy, pro Evropu splňují tyto výrobky normu EN71.

back to top