Mojo Animal Planet Lví mládě stojící

Rozměry: 4,5x3,5 cm Věk: 3+
Kód: DS95763245
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
87,00 Kč
Lev je jedním z největších, nejsilnějších a nejvýkonnějších kočkovitých šelem na světě. Největší šelma na africkém kontinentu a jako šelma je v mnoha směrech jedinečny. Největší rozdíl mezi lvy a jinými šelmami je, že jsou neuvěřitelně společenskými zvířaty, která žijí společně v rodinných skupinách. Lvi jsou také typičtí svým mohutným řevem, dáky kterému je označooán jako král zvířat.


Společnost Mojo se od r.2009 zabývá designem a výrobou vysoce kvalitních modelů pro hru i sběratelství. Posláním firmy je vytvořit modely s nejlepší kvalitou na trhu. Od r. 2012 firma zahájila spolupráce s televizním kanálem Discovery Animal Planet. Kombinace vysoce profilované a mezinárodně uznávané značky spolu se špičkovými modely zvířat se ukázala jako nesmírně úspěšná. Nyní je sortiment značky Animal Planet k dispozici ve více než 30 zemích.


Slovo Mojo doslova znamená „vnitřní magie". Cílem firmy je probudit tuto vnitřní magii ve všech, odhalit dítě, které leží uvnitř nás všech. Konečným cílem firmy je vytváření modelů, které inspirují představivost, podporují pozitivní roli a vychovávají a zároveň zvyšují povědomí o tomto krásném světě, ve kterém žijeme.


Značka Animal Planet se každoročně snaží vylepšovat, rozšiřovat a rozvíjet svůj sortiment postav. Modely jsou navrženy tak, aby potěšily děti i sběratele tím, že budou procházet linií mezi realismem a estetikou.


Bezpečnost dětí je pro značku Animal Toys nesmírně důležitá. Každé zvíře je před uvedením na trh přísně testováno a musí splňovat všechny současné celosvětové bezpečnostní standardy, pro Evropu splňují tyto výrobky normu EN71.

back to top