HRA Mistr Slova s kostkami * SPOLEČENSKÁ HRA *

Mistr slova *Společenská hra* Máte bohatou slovní zásobu? Rádi si hrajete se slovy? Baví Vás vyhrávat? Pak si jistě nesmíte nechat utéct společneskou hru Mistr slova. Každý hráč si hodí speciálními kostkami a z písmen, která mu padnou, se snaží poskládat slovo. Podle bodového ohodnocení jednotlivých písmen si započítá za dané slovo body a na řadě je další. Kdo první dosáhne vytyčené bodové hranice, vyhrál. Máte odvahu postavit se nejen svým přátelům, ale i vlastní slovní zásobě? Zábavná hra pro přemýšlivé hráče, to je Mistr slova. Obsah balení: *10 speciálních kostek (vč. žolíků a diakritiky) *přesýpací hodiny *kelímek *zápisník na skóre *propisku *sáček na kostky *český a slovenský návod Hra je pro 2 a více hráčů. Rozměry balení (š v): 25,2 x 24,4cm Společenská hra pro děti od 8 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.
Kód: DS69909451
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
535,00 Kč
Mistr slova *Společenská hra*
Máte bohatou slovní zásobu? Rádi si hrajete se slovy? Baví Vás vyhrávat? Pak si jistě nesmíte nechat utéct společneskou hru Mistr slova.
Každý hráč si hodí speciálními kostkami a z písmen, která mu padnou, se snaží poskládat slovo. Podle bodového ohodnocení jednotlivých písmen si započítá za dané slovo body a na řadě je další. Kdo první dosáhne vytyčené bodové hranice, vyhrál.
Máte odvahu postavit se nejen svým přátelům, ale i vlastní slovní zásobě? Zábavná hra pro přemýšlivé hráče, to je Mistr slova.

Obsah balení:
*10 speciálních kostek (vč. žolíků a diakritiky)
*přesýpací hodiny
*kelímek
*zápisník na skóre
*propisku
*sáček na kostky
*český a slovenský návod

Hra je pro 2 a více hráčů.
Rozměry balení (š v): 25,2 x 24,4cm

Společenská hra pro děti od 8 let.

Cena je uvedena za 1 kus hračky.
back to top