Herní set panenka s pejskem / jednorožcem 2 druhy v krabici plast

Holčičí herní set s malou panenkou v letních šatičkách a zvířecím kamarádem, ve dvou variantách provedení. Baleno v krabici. Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Rozměry balení (š v h): 12,5 x 15 x 4,5cm Rozměry panenky (v): 12cm Materiál: plast, textil Varianty provedení: psík, jednorožec Obsah balení: panenka, zvířátko, miska na žrádlo Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Kód: DS49564085
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
149,00 Kč
Holčičí herní set s malou panenkou v letních šatičkách a zvířecím kamarádem, ve dvou variantách provedení. Baleno v krabici.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava!
Panenka je dárek, který
udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince.

Rozměry balení (š v h): 12,5 x 15 x 4,5cm
Rozměry panenky (v): 12cm
Materiál: plast, textil
Varianty provedení: psík, jednorožec
Obsah balení: panenka, zvířátko, miska na žrádlo

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
back to top