Formičky barevné zvířátka set 4ks bábovičky na písek v síťce

Plastové bábovky ve tvaru zvířátek, v pastelových barvách, pro nejmenší děti, na písek. Baleno v síťce. Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů. Formičky na písek mělo odjakživa doma každé dítě. Vzpomínáte, jak i vy jste dělali bábovičky? Dopřejte tedy svému dítěti stejnou radost, vždyť k tomu stačí jediná souprava na písek. Rozměry balení (š v h): 11 x 19 x 12cm Velikost formiček (d): 10 - 13cm Materiál: plast Obsah balení: formička 4ks (pes, kráva, tučňák, dinosaurus) Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let
Kód: DS79023469
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
59,00 Kč
Plastové bábovky ve tvaru zvířátek, v pastelových barvách, pro nejmenší děti, na písek. Baleno v síťce.

Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel by se bez těchto hraček neobešel.
Pískoviště
je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte
jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů.

Formičky na písek mělo odjakživa doma každé dítě. Vzpomínáte, jak i vy jste dělali bábovičky? Dopřejte tedy svému dítěti stejnou radost, vždyť k tomu stačí jediná souprava na písek.

Rozměry balení (š v h): 11 x 19 x 12cm
Velikost formiček (d): 10 - 13cm
Materiál: plast
Obsah balení: formička 4ks (pes, kráva, tučňák, dinosaurus)

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let
back to top