EP Line Party Animals herní set medvídci s oblečky a doplňky 3 druhy

Staňte se součástí světa Party Animals s těmito hracími sadami. Můžete si vybrat ze tří variant. Baleno v krabici. Seznam se s medvídky! Přečti si jejich krátký příběh a vytvoř si svět Party Animals. Vyraž s nimi na cestu kolem světa, na tropickou party, party na sněhu a další. Šup do kostýmu! 9 roztomilých medvídků, 50 barevných kostýmků pro 8 různých párty. A k tomu ještě samolepky Party Animals, které můžeš nalepit třeba do alba. Staň se součástí světa Party Animals s těmito hracími sadami. Rozměry balení (š v h): 26 × 18 × 7 cm Materiál: plast Varianty provedení: Párty na sněhu, Mořská párty. Plážová párty Obsah balení: 2× medvídek 2× kostým 2× samolepka 1× letáček 2× očko na zavěšení 5× příslušenství 1× hrací sada Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 5 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Kód: DS92712769
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
320,00 Kč
Staňte se součástí světa Party Animals s těmito hracími sadami. Můžete si vybrat ze tří variant. Baleno v krabici.

Seznam se s medvídky! Přečti si jejich krátký příběh a vytvoř si svět Party Animals. Vyraž s nimi na cestu kolem světa, na tropickou party, party na sněhu a další. Šup do kostýmu! 9 roztomilých medvídků, 50
barevných kostýmků pro 8 různých párty. A k tomu ještě samolepky Party Animals, které můžeš nalepit třeba do alba. Staň se součástí světa Party Animals s těmito hracími sadami.

Rozměry balení (š v h): 26 × 18 × 7 cm
Materiál: plast
Varianty provedení: Párty na sněhu, Mořská párty. Plážová párty

Obsah balení:
2× medvídek
2× kostým
2× samolepka
1× letáček
2× očko na zavěšení
5× příslušenství
1× hrací sada

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
back to top