EFKO IGRÁČEK Voják s doplňky v krabičce STAVEBNICE

Neviditelný jako duch, rychlý jako gepard, silný jako medvěd. Vojenská základna dostala posilu a ne ledajakou. Rychlý, silný a hbitý a není to žádný nováček ve svém oboru! Ty a IGRÁČEK Voják přemůžete každého nepřítele. Legendární hračka IGRÁČEK, s kterou si hráli nejenom vaši rodiče, ale i rodiče vašich rodičů, je opět zpět. Svět IGRÁČKA je plný barev, přívětivých tvarů a vlídnosti. Figurky si oblíbí i dnešní děti, které spolehlivě odláká od počítačů a jiné virtuální zábavy. Nechte své děti i sebe podlehnout kouzlu historie, která se obrodila barevnější a roztomilejší než kdy dříve. Jednoduché figurky pomáhají dítěti poznávat lépe jeho okolí a otevírají lákavý svět plný příběhů a fantazie. Vyrobeno v České republice Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 12,5 x 4 x 8,5cm Materiál: plast Velikost figurky: 7,5cm Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let
Kód: DS81025951
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
84,00 Kč
82,00 Kč
Neviditelný jako duch, rychlý jako gepard, silný jako medvěd. Vojenská základna dostala posilu a ne ledajakou. Rychlý, silný a hbitý a není to žádný nováček ve svém oboru! Ty a IGRÁČEK Voják přemůžete každého nepřítele.

Legendární hračka IGRÁČEK, s kterou si hráli nejenom vaši rodiče, ale i rodiče vašich rodičů, je opět zpět. Svět IGRÁČKA je plný barev, přívětivých tvarů a vlídnosti. Figurky si oblíbí i dnešní děti, které spolehlivě odláká od počítačů a jiné virtuální zábavy. Nechte své děti i sebe podlehnout kouzlu historie, která se obrodila barevnější a roztomilejší než kdy dříve. Jednoduché figurky pomáhají dítěti poznávat lépe jeho okolí a otevírají lákavý svět plný příběhů a fantazie.

Vyrobeno v České republice

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 12,5 x 4 x 8,5cm
Materiál: plast
Velikost figurky: 7,5cm

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

back to top