DROMADER Pohádková země domeček 164 dílků plast STAVEBNICE

DROMADER 24407 - Pohádková země: Domek. Plastová stavebnice pro holky. Baleno v krabici. Nyní může mít každá holčička svůj vlastní domeček. Zahrádku obežeň plůtkem a k baráčku si přistav auto. Tvé fantazii se meze nekladou. Stavebnice Dromader nabízejí kouzelný svět barevných kostiček, Jsou kompatibilní s mnoha jinými stavebnicemi a dítě tak má možnost vybrat si z mnoha tematických řad a stavět větší a větší stavby. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Rozměry balení (š v h): 25,5 x 18,5 x 4,5cm Materiál: plast Obsah balení: 164 dílků, 2 figurky, návod Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let
Kód: DS12141584
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
219,00 Kč
DROMADER 24407 - Pohádková země: Domek. Plastová stavebnice pro holky. Baleno v krabici.

Nyní může mít každá holčička svůj vlastní domeček. Zahrádku obežeň plůtkem a k baráčku si přistav auto. Tvé fantazii se meze nekladou.

Stavebnice Dromader nabízejí kouzelný svět barevných kostiček, Jsou kompatibilní s mnoha jinými stavebnicemi a dítě tak má možnost vybrat si z mnoha tematických řad a stavět větší a větší stavby.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry balení (š v h): 25,5 x 18,5 x 4,5cm
Materiál: plast
Obsah balení: 164 dílků, 2 figurky, návod

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let
back to top