DINO Hra Kostky cestovní set 6ks s kelímkem a bločkem *SPOLEČENSKÉ HRY*

Praktická sada na cesty, obsahující šest bílých kostek se zapisovacím bločkem a kelímkem pro hru kostky. Baleno v krabici. Společenská hra kostky je vhodná pro všechny věkové kategorie. Hra je určena pro malé školáčky i předškoláčky, kteří se hravě naučí základním počtům a dospělí se společně s nimi budou výborně bavit. Mezi nesporné výhody této hry je její skladnost, proto budete moci hrát ve vlaku v autě, ale oživí i narozeninovou oslavu. Hra v kostky je určena všem, kteří umějí taktizovat, rozhodnout se pro správnou možnost z hodu kostkami. Hraje se s 6 kostkami. Každý hráč má tři volné hody, přičemž při prvním a druhém hodu mohou výhodně hozené hodnoty zůstat ležet a třetím - konečným hodem lze dotvořit předpokládanou číselnou kombinaci. Rozměry balení (š v h): 11,5 x 18 x 3,5cm Materiál: plast, karton Počet hráčů: 2-7 Obsah balení: 6 kostek, kelímek, sada záznamových tabulek, návod Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 7 let
Kód: DS35049374
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
139,00 Kč
Praktická sada na cesty, obsahující šest bílých kostek se zapisovacím bločkem a kelímkem pro hru kostky. Baleno v krabici.

Společenská hra kostky je vhodná pro všechny věkové kategorie. Hra je určena pro malé školáčky i předškoláčky, kteří se hravě naučí základním počtům a dospělí se společně s nimi budou výborně bavit. Mezi
nesporné výhody této hry
je její skladnost, proto budete moci hrát ve vlaku v autě, ale oživí i narozeninovou oslavu. Hra v kostky je určena všem, kteří umějí taktizovat, rozhodnout se pro správnou možnost z hodu kostkami.
Hraje se s 6 kostkami. Každý hráč má tři volné hody, přičemž při prvním a druhém hodu mohou výhodně hozené hodnoty zůstat ležet a třetím - konečným hodem lze dotvořit předpokládanou číselnou kombinaci.

Rozměry balení (š v h): 11,5 x 18 x 3,5cm
Materiál: plast, karton
Počet hráčů: 2-7
Obsah balení: 6 kostek, kelímek, sada záznamových tabulek, návod

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 7 let
back to top