Auto terénní off-road 20cm velká kola na baterie Světlo Zvuk 4 barvy

Parádní sportovní auto na velkých kolech do terénu, ve čtyřech barevných variantách. Hračka na baterie se světlem a zvukem. Baleno v krabici. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Rozměry balení (š v h): 22 x 16 x 12cm Rozměry dětské hračky (d): 20cm Materiál: plast Baterie: 3x AG13 (jsou součástí) Barevné varianty: červená, modrá, žlutá, zelená Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Kód: DS80216507
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
248,00 Kč
Parádní sportovní auto na velkých kolech do terénu, ve čtyřech barevných variantách. Hračka na baterie se světlem a zvukem. Baleno v krabici.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 22 x 16 x 12cm
Rozměry dětské hračky (d): 20cm
Materiál: plast
Baterie: 3x AG13 (jsou součástí)
Barevné varianty: červená, modrá, žlutá, zelená

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
back to top