Auto army terénní vojenský džíp na baterie Světlo Zvuk 2 barvy

Plastový vojenský automobil s maskáčovým potiskem, ve dvou barevných variantách. Autíčko vydává zvuky a svítí. Hračka na baterie se světlem a zvukem. Baleno v krabici. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Rozměry balení (š v h): 18,5 x 11 x 9,5cm Rozměry dětské hračky (d š): 14,5 x 7cm Materiál: plast Měřítko: 1:24 Baterie: 3x AG13 (jsou součástí) Barevné varianty: zelená, béžová Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
Kód: DS39946832
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
199,00 Kč
Plastový vojenský automobil s maskáčovým potiskem, ve dvou barevných variantách. Autíčko vydává zvuky a svítí. Hračka na baterie se světlem a zvukem. Baleno v krabici.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 18,5 x 11 x 9,5cm
Rozměry dětské hračky (d š): 14,5 x 7cm
Materiál: plast
Měřítko: 1:24
Baterie: 3x AG13 (jsou součástí)
Barevné varianty: zelená, béžová

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.
back to top