ACRA Raketa na tenis Brother G2408 dětská žlutá

Tenisová raketa BROTHER - lehké dětské pálky 55 cm. Délka 55 cm je k dispozici v barvě žluté. Tenis je známá a populární hra, kterou mohou hrát dva nebo čtyři hráči (dvouhra / čtyřhra). Rozlišuje se také smíšená čtyřhra, při které v každé dvojici hraje jedna žena a jeden muž. Soupeři stojí proti sobě, na obdélníkovém hřišti (tenisovém dvorci) a pokoušejí se odrazit tenisový míček tenisovou raketou tak, aby jej soupeř nemohl vrátit, aniž by se trefil vedle tenisového dvorce (do autu). Při tenisové hře děti u sebe rozvíjí svou vůli, cílevědomost, postřeh, fyzičku, taktické myšlení a schopnost soustředit se, a také dokonale protáhnou své tělo. Obrázek je pouze ilustrační (kombinace barev se může nepatrně lišit) Cena je uvedena za 1 kus.
Kód: DS95259713
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
213,00 Kč
Tenisová raketa BROTHER - lehké dětské pálky 55 cm. Délka 55 cm je k dispozici v barvě žluté.

Tenis je známá a populární hra, kterou mohou hrát dva nebo čtyři hráči (dvouhra / čtyřhra). Rozlišuje se také smíšená čtyřhra, při které v každé dvojici hraje jedna žena a jeden muž. Soupeři stojí proti sobě, na
obdélníkovém hřišti (tenisovém dvorci) a pokoušejí se odrazit tenisový míček tenisovou raketou tak, aby jej soupeř nemohl vrátit, aniž by se trefil vedle tenisového dvorce (do autu).

Při tenisové hře děti u sebe rozvíjí svou vůli, cílevědomost, postřeh, fyzičku, taktické myšlení a schopnost soustředit se, a také dokonale protáhnou své tělo.

Obrázek je pouze ilustrační (kombinace barev se může nepatrně lišit)

Cena je uvedena za 1 kus.
back to top