ACRA Plocha skákací černá na trampolínu 366cm CAA19

Tato skákací plocha na trampolínu 366cm ACRA SPORT je vyrobena ze speciálního materiálu s dlouhou životností odolného proti UV záření. Materiál je dovážený z USA a má výborné odrazové vlastnosti. Samotná skákací plocha má průměr 305cm a počet háčků za zavěšení trampolíny na obvodový rám je 72ks. Rozdílný počet ok oproti počtu pružin (o 4 - 8 kusů) na trampolíně ničemu nevadí. Je dostatečná rezerva v pevnosti skákací plochy i pružin. Pouze se rovnoměrně vynechají buď oka po obvodu nebo pružiny, aby došlo k rovnoměrnému upnutí skákací plochy v trampolíně. Určeno pro trampolínu o průměru 366cm - CAA19 Vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu Cena je uvedena za 1 kus výrobku ilustrační foto
Kód: DS77113838
Dostupnost: 5 je skladem
dodací lhůta : 2-3 dny
1 155,00 Kč
Tato skákací plocha na trampolínu 366cm ACRA SPORT je vyrobena ze speciálního materiálu s dlouhou životností odolného proti UV záření. Materiál je dovážený z USA a má výborné odrazové vlastnosti.

Samotná skákací plocha má průměr 305cm a počet háčků za zavěšení trampolíny na obvodový rám je 72ks. Rozdílný počet ok oproti počtu pružin (o 4 - 8 kusů) na trampolíně ničemu nevadí. Je dostatečná rezerva v pevnosti skákací plochy i pružin. Pouze se rovnoměrně vynechají buď oka po obvodu nebo pružiny, aby došlo k rovnoměrnému upnutí skákací plochy v trampolíně.

Určeno pro trampolínu o průměru 366cm - CAA19
Vyrobeno ze zdravotně nezávadného materiálu

Cena je uvedena za 1 kus výrobku

ilustrační foto
back to top