Drony

Drony patří v kategorii RC modely a drony k nehledanějším a nejžádanějším produktům. Naleznete zde drony na dálkové ovládání jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé uživatele. 

Pro začátečníky je ideální dron s barometrem. Nemusíte řídit výkon motorů a dron zůstává ve stejné letové výšce. Nejpopulárnější z dronů je ale dron s kamerou.

Dron s HD kamerou může natáčet videa  v HD kvalitě, ale jsou i drony, které mají kamery kvalitněšjí a dokážou natáčet ve Full HD, nebo i  ve 4K. Jestliže chcete sledovat záběry z dronu online v mobilu, tabletu, nebo na obrazovce dálkového ovladače, potom si kupte dron s online přenosem videa

Mezi levnějšími drony je velmi oblíben dron SYMA.

Za zmínku stojí i dron s GPS, který se dokáže automaticky vrátit na místo startu. 

Nabízíme také pro drony náhradní díly a příslušenství.

Syma X5Csw- dron s FPV online přenosem přes WiFi
RC model kvadrokoptéry SYMA X5Csw - online WiFi přenos. Oproti základní legendě X5c má silnější motory a vylepšené ližiny.
2072 Kč
SYMA X5cHW - Wifi kamera - Aretace letové hladiny
Dron s fixací výšky letu a WiFI kamerou - létání s dronem nebylo nikdy jednodušší.
1899 Kč
SYMA X5UW - WIFI-HD kamera + barometr + super ovládání telefonem ČERVENÁ
SYMA X5UW - možnost akumulátoru s výdrží 20 minut + FPV přenos do telefonu v HD kvalitě + barometr + možnost zvolení trasy pomocí telefonu
2019 Kč
SYMA X8PRO s GPS, návratem domů a pohyblivou HD-FPV kamerou
Nový extrémně stabilní dron Syma X8PRO dokáže díky GPS i ve větru stát na místě a vrátit se na místo startu. S pohyblivou HD FPV kamerou si natočíte nezapomenutelné zážitky!
4125 Kč
SJ70W - dron s GPS a follow me - bílá
GPS - automatický návrat, Follow me - dron sám sleduje váš telefon, pohyblivá HD kamera s přenosem, dlouhá doba letu. Ve všech ohledech poráží legendu X8PRO.
4990 Kč
SYMA X5UW-D - s pohyblivou HD kamerou a přenosem
Je to absolutní novinka od světově známého výrobce. Představujeme Vám nejnovější model řady X5 drone. Tento dron je vylepšená verze svého předchůdce - X5UW - s lepším systémem pro stabilizaci kamery a letu. Nová kamera umožňuje přenos filmů v rozlišení 720p a pro vzdálené otáčení fotoaparátu v rozsahu 90 stupňů. Stabilizační systém byl obohacen kamerou orientovanou směrem dolů, což umožňuje optickou stabilizaci dronu
2190 Kč
SYMA X8SW-D - dron s pohyblivou kamerou
RC model z nové řady má nyní nově možnost ovládání náklonu kamery vysílačem. Náklon kamery je možný až o neuvěřitelných 90 stupňů přímo z vysílače a při letu. Dron každého překvapí svými jedinečnými funkcemi, které v této kategorii nejsou samozřejmostí a snadným ovládáním. Prvotřídní barometr VÁS zaručeně ohromí svou spolehlivostí zvolené výšky letu. SYMA X8SW-D je vybavena HD kamerou v kvalitě 720p, která zaznamenává fotky a videa na mikro SD kartu, plus přenáší obraz přímo na zvolený tablet či smartphone. Vysílač pracuje na frekvenci 2,4Ghz a funguje v dosahu neuvěřitelných 100 metrů.
2958 Kč
SJ70W - dron s GPS a 1080p - zabiják X8PRO
GPS - automatický návrat, Follow me - dron sám sleduje váš telefon, pohyblivá HD kamera s přenosem, dlouhá doba letu. Ve všech ohledech poráží legendu X8PRO.
5990 Kč
SYMA W1 - 1080p - střídavé motory - GPS
SYMA W1 GPS, 5G video, přenos do mobilu, střídavé motory, ovládání gesty, follow me, 2 kamery
5175 Kč
SJ70W - dron s GPS a 1080p - zabiják X8PRO
GPS - automatický návrat, Follow me - dron sám sleduje váš telefon, pohyblivá HD kamera s přenosem, dlouhá doba letu. Ve všech ohledech poráží legendu X8PRO.
5990 Kč
Syma W1PRO - FULL-HD, GPS, 18 minut
18 minut lettu, follow me, FULL-HD kamera, střídavé motory. Nadupaný dron za parádní cenu. Akumulátor 1800mAh.
5010 Kč
Syma Z3 - nadupaný skládací dron s HD kamerou
Syma Z3 je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají univerzální dron. Nevadí mu létat na jakémkoliv místě a v každém počasí. Díky řízení pomocí aplikace smartphonu nemusíte sebou tahat dálkový ovladač. Vše, co potřebujete je: dron, USB nabíječka a telefon. RC model v kombinací s nízkou hmotností a malým rozměrem lze řídit prakticky kdekoliv. Konstrukce dronu je velmi odolná proti pádům a nárazům, a to díky vysoké kvalitě použitých materiálů. Skládací lopatky jsou vyrobeny z velmi pružného materiálu. Model je vhodný ven i dovnitř.
1890 Kč
back to top